Hospůdka Aniččin dvůr

Hospůdka byla vybudována jako součást areálu Aniččin dvůr s cílem poskytovat občerstvení pro jeho návštevníky. Naleznete zde nejen hospůdku s příjemným, venkovním posezením a altány, ale také dětský koutek pro ty nejmenší a parčík se skalkou a zahradím jezírkem, což činí toto místo jako ideální pro chvíle odpočinku v nerušeném prostředí uprostřed města.

Naše hospůdka Vám nabízí domácí kuchyni s tradičními jídly, polední menu po celý týden, grilované speciality na skvělém grilu, pivo, víno a ostatní alkoholické nápoje, širokou nabídka nealkoholických nápojů, kávy a čaje a mnoho dalšího.Provozní doba: PO-PA 10–22 hod., SO 12-22 hod., NE zavřeno.

V rámci hospůdky jsme schopni Vám nabídnout:
Možnost rezervací pro Vaši akci, individuální přístup a pomoc s pořádáním akce, nový společenský sál, posezení spojené s velkoplošnou projekcí - možno sledovat sportovní přenosy v bojové atmosféře, houpačky, skluzavku, pískoviště a mnoho dalšího.

Rezervaci na Vaši akci můžete provézt ZDE

   

 

 

Speciální nabídka na pravidelný dovoz obědů do firem a společností!

Máte rádi domácí kuchyni?

Využijte nabídku naší hospůdky na pravidelný dovoz obědů do firem a společností! Naše hospůdka je věrna dobré domácí kuchyni, takže většina obědů je připravována v duchu tradičních receptur ze surovin od místních dodavatelů a farmářů. A samozřejmě s láskou a poctivostí.
 
Speciální nabídka na pravidelný dovoz obědů do vaší firmy je
64 Kč za oběd (cena je včetně DPH a dovozu).
Minimální počet odebraných obědů 5/den s tím, že obědy je nutno odebírat pravidelně po celý měsíc.
 
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

 

Kontakt

Hospůdka Aniččin dvůr
Čechova 3, 750 00 Přerov
tel.: +420 724 958 595
email: hospudka@aniccindvur.cz

Otevírací doba:

PO–PA 10 - 22 hod.
SO 12 - 22 hod. 
NE zavřeno